Інформація та відгуки про компанію ІНТЕГРА
+38(097)629-31-80
mail: info@integra.od.ua

Ru
UaРекламно-виробнича компанія "ІНТЕГРА"

Компанія «Інтегра Груп» вже понад 10 років працює у сфері виробництва рекламної продукції на ринку України. За цей час ми зібрали справжню команду професіоналів, сформували та розширили виробничу базу, здобули та перевірили часом надійних постачальників і, що найголовніше, – отримали дорогоцінний досвід та знання необхідні для роботи. Ми вдячні всім нашим Клієнтам та партнерам, які з року в рік були поряд з нами, разом ми ростемо та розвиваємось і досі.

Структура компанії «Інтегра Груп» дозволяє вирішувати найскладніші завдання Клієнта в комплексі - від розробки ідеї та дизайну, до реального втілення та здачі проектів «під ключ». При цьому ми можемо підібрати та сформувати набір рекламної продукції на будь-який бюджет залежно від цілей та вимог Замовника. У нашій компанії є негласне правило – ми не робимо продукцію «аби зробити», навіть якщо йдеться про малобюджетні проекти. Найдешевшу рекламну сувенірну продукцію можна перетворити на гідний елемент корпоративного стилю компанії. У кожне замовлення ми вкладаємо частинку душі нашого колективу та прагнемо до того, щоб співпраця з нашою компанією була приємною та плідною.

Перше, з чого починається співпраця Клієнта з нашою компанією – це знайомство з менеджером. Саме він надалі займається всіма замовленнями Клієнта, піклується про дотримання вимог та термінів, готує всю необхідну документацію і, якщо це необхідно, організує доставку та монтаж.

Якщо Вам необхідно розробити макет, візуалізувати стенд або вивіску, підготувати флаєри до друку – до Ваших послуг наші дизайнери. Дизайнерський відділ компанії «Інтегра Груп» працює з урахуванням вимог виробництва, наперед продумуючи, як вироблятиметься та чи інша продукція, всі макети готуються до роботи та застосовні на практиці.

Однією з переваг нашої компанії є наявність власного виробництва. Оскільки технології не стоять на місці, ми постійно розширюємо та удосконалюємо парк нашого обладнання. Завдяки цьому ми можемо надавати конкурентоспроможні ціни, гарантувати якість та своєчасність виконання робіт. Нижче наведено неповний список того обладнання, яким пишається наша компанія. Однак варто зазначити, що головна цінність у компанії «Інтегра Груп» – це трудовий колектив справжніх професіоналів, здатних вирішити найскладніші та нестандартні завдання.


УСТАТКУВАННЯ:

 • 6 барвиста карусель компанії M&R США 
 • трафаретні верстати з максимальною областю запечатки формату В2
 • обладнання для виготовлення трафаретних плоскодрукарських форм
 • цифровий принтер прямого друку на футболках та текстильному крої I-DOT (M&R США)
 • планшетний УФ-принтер прямого друку на твердих поверхнях Mimaki
 • тигельна преса
 • тамподрукарські верстати
 • фрезери, один з яких - унікальний фрезерний верстат Pro Tek Unico TT (Італія), розмір
  столу 300*200 см та практично необмежені можливості
 • лазерні верстати різної потужності, максимальний розмір столу – 1600*2500 мм
 • плотери дозволяють різати не тільки оракал, а й папір
 • термопреси та каширувальне обладнання
 • ламінатори для рулонної та конвертної ламінації
 • інше обладнання для обробки, збирання та монтажу після друку.

«Інтегра Груп» працює як безпосередньо з компаніями, так і з рекламними агентствами. Для рекламних агенцій ми підготували спеціальні умови співробітництва та ціни. Більш детально ознайомитись Ви можете у розділі Виробництво/Послуги або зв'язавшись з менеджером з рекламних агенцій.


ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

 • Комплексний підхід у виробництві рекламної продукції – від ідеї та дизайну,
  до реального втілення та здачі проектів «під ключ».
 • Підбір та формування набору рекламної продукції на будь-який бюджет залежно
  від цілей та вимог Замовника.
 • Контроль якості на всіх етапах виробництва.
 • Вчасне виконання, упаковка, транспортування та організація доставки Вашого замовлення.
 • Довгострокове взаємовигідне партнерство. Стати нашим Клієнтом вже сьогодні!

НОВИНИ

09.06.2020

Встановили цифрову друкарську машину Ricoh Pro C7200X!

Новина про яку більше, немає сил мовчати! Поспішаємо поділитися з вами інформацією про те, що в лютому цього року ми встановили цифрову друкарську машину Ricoh ProTM C7200X і вже активно друкуємо на ній!

ПУБЛІКАЦІЇ

12.02.2019

Пакування для пляшок

Брендована коробка для пляшки, виконана на замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісне пакування здатне вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковку для пляшок та виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Інтегра груп.