Вимога до макетів у рекламно-виробничій компанії "ІНТЕГРА"
+38(097)629-31-80
mail: info@integra.od.ua

Ru
Ua

ГоловнаНа допомогу клієнтам ⇨ Вимоги до макетів

Вимоги до макетів замовників

В даному розділі нашого сайту Ви зможете знайти всі необхідні вимоги до макетів для замовлення різноманітних послуг з друку та виробництва.

Увага! До кожного макету повинна додаватися СУПРОВІДНА ЗАПИСКА, в якій необхідно вказати такі дані (детальніше на малюнку нижче):Ви можете завантажити або переглянути основні вимоги до макетів у форматі PDF, натиснувши кнопку:


ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ З РОЗДІЛІВ І ПОСЛУГ:

Якщо Ви не знайшли необхідної для Вас інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, наданим на сторінці "Контакти", або замовте Зворотній дзвінок. Наші менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни і дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять, стосовно вимог до макетів, нашої продукції та наших послуг. Будемо раді співпраці!

НОВИНИ

09.06.2020

Встановили цифрову друкарську машину Ricoh Pro C7200X!

Новина про яку більше, немає сил мовчати! Поспішаємо поділитися з вами інформацією про те, що в лютому цього року ми встановили цифрову друкарську машину Ricoh ProTM C7200X і вже активно друкуємо на ній!

ПУБЛІКАЦІЇ

12.02.2019

Пакування для пляшок

Брендована коробка для пляшки, виконана на замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісне пакування здатне вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковку для пляшок та виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Інтегра груп.