Клієнтська служба рекламно-виробничої компанії "ІНТЕГРА"
+38(097)629-31-80
mail: info@integra.od.ua

Ru
Ua

Головна ⇨ На допомогу клієнтам

Клієнтська служба компанії «ІНТЕГРА»

У даному розділі нашого сайту Вашій увазі надано всю необхідну інформацію для здійснення замовлення наших послуг або продукції. До вашої уваги наступна інформація:

  • Розділ FAQ – готові відповіді на питання, що часто задаються. Даний розділ допоможе Вам, не витрачаючи багато часу і зусиль, знайти на питання, що Вас цікавить щодо нашої роботи, необхідна докладна відповідь.
  • Вимоги до макетів – даний розділ нашого сайту буде корисним тим клієнтам та замовникам, які мають свій макет для замовлення тієї чи іншої послуги від нашої компанії. Усі вимоги до макетів, з якими ми працюємо, Ви зможете дізнатися саме в цьому розділі.

Якщо на вказаних розділах Ви не знайшли інформацію, що Вас цікавить, тоді Ви завжди можете зв'язатися з нами зручним для Вас способом, наданим на сторінці «Контакти», або скористатися послугою «Замовити зворотній дзвінок». Наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами, дадуть докладні відповіді на питання, що Вас цікавлять, прорахують для вас ціни і розкажуть про вимоги до макетів для тієї чи іншої послуги від рекламно-виробничої компанії «ІНТЕГРА».

Запрошуємо до співпраці!

НОВИНИ

09.06.2020

Встановили цифрову друкарську машину Ricoh Pro C7200X!

Новина про яку більше, немає сил мовчати! Поспішаємо поділитися з вами інформацією про те, що в лютому цього року ми встановили цифрову друкарську машину Ricoh ProTM C7200X і вже активно друкуємо на ній!

ПУБЛІКАЦІЇ

12.02.2019

Пакування для пляшок

Брендована коробка для пляшки, виконана на замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісне пакування здатне вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковку для пляшок та виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Інтегра груп.