Типографія ІНТЕГРА: Оперативна поліграфія в Україні – виготовлення рекламної поліграфії від Integra.od.ua
+38(097)629-31-80
mail: info@integra.od.ua

Ru
Ua
  • Упаковка під ключ в Одесі та Україні
  • Наклейки, стікери, етикетки будь-якої форми

Друкарня "ІНТЕГРА"


Дизайн

Дизайн

Комплексні рішення – від ідеї та розробки дизайну рекламної продукції до реального виконання Вашого проекту під ключ. Дизайн сайтів, розробка фірмового стилю та бренд-буків. Розробка логотипів та фірмових знаків. Дизайн рекламної продукції та упаковки. Редизайн. Візуалізації. Предметна фото- та відеозйомка.

Поліграфічна продукція

Поліграфічна продукція

Виробництво поліграфічної продукції від візитки до багатосторінкових видань: флаєри, буклети, каталоги, ліфлети, брошури, календарі, плакати, листівки, паперові цінники, бирки, сети, костери, рахівниці, меню та багато іншого. Можливість застосування нестандартних рішень. Весь спектр рекламно-поліграфічних послуг.

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція

Нанесення логотипу на готову продукцію сувенірну. Виробництво сувенірної продукції. Нанесення логотипів на ручки, чашки, запальнички, флешки, диски, брелоки, візитниці, годинники, магніти. Виготовлення сірників, значків, дипломів, кубків та багато іншого.

Текстильна продукція

Текстильна продукція

Нанесення зображення на футболки, кепки, майки, парасольки, фартухи, крій. Брендування уніформи. Прямий друк будь-якої складності на текстилі. Вишивка. Нанесення будь-якого зображення на ткані та трикотажні матеріали. Замовити друк можна як у одиничному екземплярі, так і у великому тиражі.
Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

Оформлення фасадів. Інтер'єрні вивіски. Фреймлайти.  Оформлення динамічних вітрин. Мимоходи. Брендування транспорту. Виготовлення POS-матеріалів та пластикових підставок.
Пакування

Пакування

Поліетилен пакети з логотипом. Еко сумки з нанесенням логотипу. Паперові пакети. Крафтові пакети. Картонна упаковка. Брендовані стрічки. Друк на тиш'ю.

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «Інтегра Груп» вже понад 10 років працює у сфері виробництва рекламної продукції на ринку України. За цей час ми зібрали справжню команду професіоналів, сформували та розширили виробничу базу, здобули та перевірили часом надійних постачальників і, що найголовніше, – отримали дорогоцінний досвід та знання необхідні для роботи. Ми вдячні всім нашим Клієнтам та партнерам, які з року в рік були поряд з нами, разом ми ростемо та розвиваємось і досі.

Структура компанії «Інтегра Груп» дозволяє вирішувати найскладніші завдання Клієнта в комплексі - від розробки ідеї та дизайну до реального втілення та здачі проектів «під ключ». При цьому ми можемо підібрати та сформувати набір рекламної продукції на будь-який бюджет залежно від цілей та вимог Замовника.

НОВИНИ

09.06.2020

Встановили цифрову друкарську машину Ricoh Pro C7200X!

Новина про яку більше, немає сил мовчати! Поспішаємо поділитися з вами інформацією про те, що в лютому цього року ми встановили цифрову друкарську машину Ricoh ProTM C7200X і вже активно друкуємо на ній!

ПУБЛІКАЦІЇ

12.02.2019

Пакування для пляшок

Брендована коробка для пляшки, виконана на замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісне пакування здатне вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковку для пляшок та виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Інтегра груп.