Бумажные пакеты: производство бумажных пакетов с логотипом на заказ в Integra.od.ua
+38(097)629-31-80
mail: info@integra.od.ua

Ru
Ua

ГоловнаПакування Паперові пакети

Паперові пакети

Фірмові паперові пакети – чудовий спосіб упаковки подарунків та різних товарів, сувенірної та рекламної продукції. Сьогодні виробництво паперових пакетів з логотипом – найпоширеніший інструмент маркетингу, який може працювати тривалий час після безпосередньої комунікації з потенційним клієнтом. Відмінна риса паперових пакетів полягає в їхній унікальності та ексклюзивності. Ви можете замовити паперові пакети практично будь-якої форми, кольору, розміру, тиражу тощо.

Для прорахунку та замовлення паперових пакетів Вам необхідно зв'язатися з менеджерами та уточнити наступні параметри: кількість, розмір, форма, які ручки необхідні, що має бути зображено на пакеті, та яке його цільове призначення. Наші менеджери та дизайнери допоможуть підібрати найкращі варіанти виготовлення пакетів, а також можуть за Вашим бажанням розробити індивідуальний дизайн та конструкцію паперового пакету.

Компанія «Інтегра Груп» пропонує виробництво паперових пакетів в Одесі чудової якості за конкурентними цінами. Як правило, паперові пакети виготовляються з наступних матеріалів:

  • Крейдований папір різної щільності;
  • Дизайнерський картон різних виробників;
  • Крафт коричневий або білий;
  • Ефалін (імітлін) або полімет і т.д.

Усі етапи виробництва пакетів із паперу здійснюються на власному устаткуванні без залучення посередників. Пакети можуть бути різної форми та розміру. За довгі роки роботи на рекламному ринку у нас зібралося багато готових штампів для виробництва пакетів. Тому, якщо Ви хочете виготовлення паперових пакетів з логотипом невеликим тиражем, Ви можете скористатися нашим готовим штампом, чим значно скоротите витрати на виробництво.

пакеты бумажные   Брендированные бумажные пакеты


Виробництво паперових пакетів із логотипом

Зображення може наноситися практично на всю поверхню пакета за допомогою трафаретного друку, офсетного або флексодруку. При цьому, можливе використання додаткових постдрукарських ефектів, які зроблять Ваш пакет унікальним, а в деяких випадках продовжать термін його експлуатації. До таких операцій можна віднести тиснення, конгрев, висікання, ламінацію, лакування (повне або часткове) і т.д. Так, наприклад, пакет, що ламінується, прослужить куди довше, ніж пакет без ламінації, ту ж функцію частково виконує і лакування. Переглянути основні вимоги до макетів для трафаретного друку Ви можете далі за посиланням >>

Крім форми, паперу та додаткових ефектів Ви можете вибрати спосіб кріплення ручок до пакету:

  • Стандартний шнурок (вузол) із поліпропілену;
  • Люверси;
  • Прорубна ручка будь-якої форми;
  • Атласна стрічка;
  • Репсова стрічка і т.д.
Ручка из атласной ленты Люверсы на бумажных пакетах Прорубная ручка на бумажных пакетах Ручка из репсовой ленты на бумажных пакетах Бумажные пакеты с полипропиленовым шнурком

Ламіновані пакети з ручками можуть бути чудовою упаковкою Вашого товару – одяг, взуття, елементи декору, домашній текстиль, алкоголь тощо. Паперовий пакет підкреслить статус та значущість Вашої компанії. Фірмові пакети з паперу останнім часом є постійними супутниками виставок, промо-акцій, презентацій, тренінгів. Особливу роль відіграють паперові пакети в упаковці подарунків. Замовити паперові пакети в Одесі або поліетиленові пакети з логотипом в нашій оперативній поліграфії Ви можете, зв'язавшись із нашими менеджерами. Раді співпраці! Зв'язатися з нами Ви зможете на сторінці зворотнього зв'язку>>

  

НОВИНИ

09.06.2020

Встановили цифрову друкарську машину Ricoh Pro C7200X!

Новина про яку більше, немає сил мовчати! Поспішаємо поділитися з вами інформацією про те, що в лютому цього року ми встановили цифрову друкарську машину Ricoh ProTM C7200X і вже активно друкуємо на ній!

ПУБЛІКАЦІЇ

12.02.2019

Пакування для пляшок

Брендована коробка для пляшки, виконана на замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісне пакування здатне вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковку для пляшок та виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Інтегра груп.