Картонная упаковка: изготовление упаковки из картона на заказ в Integra.od.ua
+38(097)629-31-80
mail: info@integra.od.ua

Ru
Ua

ГоловнаПакування Картонне паковання

Картонне паковання

Картонна упаковка – мабуть, один із найбільш традиційних видів упаковки у сучасному світі. Проте варто відзначити розвиток картонної упаковки як виду та проникнення їх у нові сфери життєдіяльності людини. Упаковка з картону сьогодні – це не тільки картонні коробки у традиційному розумінні, але й складні цікаві конструкції, здатні виконувати функції продавця та стимулювати продажі. Універсальність використання картонної упаковки та широкі виробничі можливості дозволяють вирішувати практично будь-які завдання, що стосується виробництва упаковки різних товарів.

Компанія «Інтегра Груп» пропонує виробництво картонної упаковки різних видів та типів:

 • Коробки для пакування харчових продуктів (коробки для кондитерських виробів, шоколаду та цукерок);
 • Коробки для косметики та парфумерії;
 • Картонні коробки для медицинських препаратів;
 • Коробки з картону для алкоголю;
 • Паковання для товарів промислового призначення;
 • Коробки для паковання подарунків;
 • Взуттєві коробки та коробки для пакування одягу і т.д.

Виготовлення упаковки з картону на замовлення в Одесі

Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють виготовляти найскладнішу упаковку з картону. Ми пропонуємо виробництво картонної упаковки від найпростіших коробок із картону до складних багатогранних конструкцій. У нашій компанії Ви можете замовити картонні коробки в Одесі повністю готові до застосування або замовити будь-яку проміжну послугу.

Можливості компанії «ІНТЕГРА» дозволяють пропонувати наступне:

 • розробка дизайну та конструкцій упаковки з картону;
 • виготовлення пробного зразка картонної коробки для підтвердження замовлення;
 • висікання (вирубування) картону будь-якої складності;
 • тиснення і конгрев;
 • суцільне або вибіркове УФ лакування коробок (мат, глянець);
 • складання та склеювання тиражів;
 • нанесення друку на металізовані та ламіновані матеріали тощо.

Однією з особливостей компанії «ІНТЕГРА» є виготовлення дослідних зразків перед запуском великого тиражу. Щоб переглянути основні вимоги до макетів для трафаретного або цифрового друку картонної упаковки, перейдіть за посиланням >>

Упаковка з картону на замовлення може бути з таких матеріалів, як мікрогофрокартон, крейдований папір, макулатурний картон, дизайнерський картон, палітурний картон і т.п. Використання того чи іншого матеріалу обумовлюється розміром упаковки, особливостями товару, бюджетом на упаковку та багатьма іншими факторами. Наші досвідчені менеджери допоможуть Вам розібратися у всій різноманітності матеріалів та технологій та запропонують найкращий для Вас варіант рішення.

В Інтернеті нас шукають за такими запитами: виробництво упаковки, виробництво картонних коробок, друк картонної упаковки, картонні коробки, виготовлення картонних коробок, виготовлення подарункової упаковки, коробки на замовлення, упаковка з картону, як зробити коробку з картону.

  

НОВИНИ

09.06.2020

Встановили цифрову друкарську машину Ricoh Pro C7200X!

Новина про яку більше, немає сил мовчати! Поспішаємо поділитися з вами інформацією про те, що в лютому цього року ми встановили цифрову друкарську машину Ricoh ProTM C7200X і вже активно друкуємо на ній!

ПУБЛІКАЦІЇ

12.02.2019

Пакування для пляшок

Брендована коробка для пляшки, виконана на замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісне пакування здатне вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковку для пляшок та виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Інтегра груп.