Коробки для корпоративных подарков: заказать упаковку для корпоративных подарков по низкой цене в Украине в Integra.od.ua
+38(097)629-31-80
mail: info@integra.od.ua

Ru
Ua

ГоловнаПакування Заказать упаковку для корпоративных подарков

Коробки для корпоративних подарунків

Особливий вид пакованнч – це упаковка для корпоративних подарунків та бізнес сувенірів. І пов'язано це з особливістю самого презенту. Адже його мета – це не лише виявити почуття вдячності, висловити подяку та турботу, хоч це і вкрай важливо. Корпоративні подарунки також виступають дієвим маркетинговим інструментом, що сприяє зміцненню відносин, підвищенню лояльності та впізнаваності бренду. Тому і упакований такий подарунок має бути відповідно до поставлених цілей і завдань.

Замовити паковання для корпоративних подарунків

Як правило, упаковці подарунку від компанії приділяється не менше уваги, ніж подарунку. Її зазвичай виготовляють у корпоративних кольорах з нанесенням логотипу та фірмової символіки. Іноді коробка виступає і в головній ролі, поєднуючи всі компоненти набору - наприклад, коробки для різдвяних наборів для приготування глінтвейну. У компанії Інтегра виробляються паперові та дерев'яні коробки різних видів:

 • Жорсткі палітурні коробки – це паковання преміум класу. Виготовляються з міцного палітурного картону завтовшки 1,8-2мм, який надалі обклеюється (кашується) різними паперами. Даний вид упаковки передбачає виготовлення як повнокольорових коробок, так і виробів з монохромними зображеннями. Дозволяє вміщати в собі досить важкі та об'ємні деталі з використанням ложементів, різної фурнітури. Якщо необхідні спеціальні коробки для ексклюзивних випадків, то це саме вони.
 • Висічні коробочки для корпоративних подарунків – простіший, проте не менш ефектний тип паковання. Виготовляються з різних видів картону (від простих крейдованих та макулатурних до дизайнерських зі складними кольоровими рішеннями та фактурами). Найчастіше поставляються та зберігаються в плоскому вигляді, повністю самозбірні або з кількома точками склеювання.
 • Дерев'яні скриньки і пенали виготовляються з фанери або масиву дерева. Теплі та приємні на дотик дерев'яні коробки для корпоративних подарунків обов'язково зроблять свою справу та нікого не залишать байдужими. Залежно від побажань, фарбуємо або тонуємо коробки у необхідні кольори. Наносимо зображення на коробки за допомогою прямого повнокольорового УФ друку або шовкотрафаретного друку.

Подарочная коробка из переплётного картона с тиснением    Коробочка для чёрной икры из переплётного картона

Аксесуари для подарункових коробок

Паковання для корпоративних подарунків передбачає використання різних доповнень, які підкреслять статус презенту або допоможуть надійніше зафіксувати вміст. У компанії Інтегра можна додатково замовити такі:

 • Тишью (цигарковий папір) – це тонкий напівпрозорий пакувальний папір різних відтінків. Широко використовується в упаковці як наповнювач для заповнення порожнього простору в подарункових пакетах та коробках. Він надає додатковий обсяг і створює приємний шелест при розпаковуванні подарунка. Широка кольорова гама тишью дозволяє підібрати потрібний відтінок та наповнити корпоративний подарунок особливим шармом. За бажання наносимо зображення на тишью - друкуємо в один колір з одного боку і ріжемо її на необхідні розміри. Як правило, розмір листа тишью становить 500х700мм.
 • Брендовані стрічки – атласні, репсові, кіперні або бавовняні стрічки чудово доповнять будь-яку коробку з корпоративним подарунком. Зазвичай використовуються як ручки, що фіксують банти або просто як декор. Друкуємо на стрічках в один колір, з одного боку, будь-якою фарбою, в тому числі здійснюємо і об'ємний (злегка прогумований) друк.

Коробка для корпоративного подарка на лентах     Самосборная коробка на магнитах и лентах

 • Ложементи – спеціальні підкладки для фіксації вмісту у коробці. Виготовляються з поролону, ізолону або картону. При необхідності, ложемент обклеюється (кашується) оксамитом, шкірзамінником, дизайнерським папером або тканиною. Ложементи дозволяють красиво та надійно розмістити елементи подарунка у коробці, а також підкреслити його статус.
 • Наповнювачі для коробок представлені в широкому асортименті: дерев'яна солома, паперова стружка, сизаль, солома та багато іншого. Наповнювач для корпоративних подарунків найчастіше використовується для заповнення порожнього простору, дизайну, а також для надійного та безпечного транспортування подарунка.
 • Фурнітура – шкіряні ручки, оксамит, тканина, металеві петлі та замочки, болти, ланцюжки, люверси, тканинні шнури, пластикові ручки і т.д. Все це дозволяє створювати чудові рішення для пакування Ваших найкращих ідей.

Специфічні види пакування корпоративних подарунків

Ми пропонуємо виготовлення корпоративної упаковки в повному обсязі – від розробки конструктиву та дизайну, підбору необхідних матеріалів та аксесуарів, а також виробництво та здавання готового проекту в обумовлений термін. Такий вид упаковки особливо зручний, якщо компанія бере на себе вибір подарунка і самостійно його комплектує. Залишається тільки визначитися з розміром та конструктивом, а далі справа за нами.

Коробочка из переплётного картона на магнитах с бархатом     Подарочная коробка с бархатом для ежедневника     

Є кілька типових коробок, які популярні та часто використовуються для оформлення корпоративних подарунків. Нижче розглянемо деякі з них:

 • Wellcome Box – це кейси з подарунком для нових співробітників, іноді їх ще називають «Набір Новачка». Як правило, така коробка виконана в корпоративних кольорах компанії, обов'язково з логотипом та коротким слоганом. Вміст коробки може бути різноманітним, зазвичай туди розміщують брендовану чашку, блокнот, щоденник, ручку з логотипом компанії, корпоративний шнурок з бейджем, лист від керівника і т.п. Кожна компанія сама визначає, що вкласти в коробку, проте сама коробка залишається незмінною. Найчастіше для велкомбоксів замовляють палітурні коробки на магнітах чи стрічках.
 • Коробки для подарункових сертифікатів – дозволяють піднести подарунок та створити атмосферу свята та відчуття вручення самого подарунка. Стильна, якісно виконана упаковка у корпоративному стилі компанії здатна багаторазово посилити враження та створити настрій на тривалий час.
 • Паковання для флешки або usb ключа – призначені для розміщення сувенірних флешок та usb-ключів для авторизації програмних продуктів.
 • Коробка для щоденника – чудове рішення у передноворічні свята, коли прийнято вручати корпоративні щоденники.
 • Паковання для корпоративних подарункових наборів – різноманітні види коробок для особливих випадків. Це можуть бути і місткі палітурні коробки з магнітним клапаном, і дерев'яні пенали для алкоголю, і коробки-валізи та висічні пенали з подвійними бортами, і т.д.

Подарочная коробка премиум класса из переплётного картона и дизайнерской бумаги     Коробка с ложементом и дополнительной декоративной крышкой


Як замовити коробки для корпоративних подарунків?

Для того, щоб оформити замовлення на упаковку, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом. Наші менеджери із задоволенням підкажуть оптимальні матеріали виготовлення, підберуть необхідну фурнітуру, а якщо необхідно – організують процес розробки конструктиву та дизайну коробок. Усі виробничі процеси виготовлення проходять у нашому цеху, тому ми гарантуємо якість та виконання термінів.

Процес виконання замовлення здійснюється за такою схемою:

 1. Визначення задачі. Яку упаковку необхідно виготовити, що вона повинна вміщати та які її основні цілі. Визначаються розміри (ширина х висота х глибина), конструктив, матеріали виготовлення, необхідність брендування, тираж тощо.
 2. Розробка дизайну та конструктиву упаковки. Якщо необхідно розробити коробки, ми із задоволенням беремося за реалізацію цього завдання, проте якщо у Вас є всі необхідні макети, цей етап пропускаємо.
 3. Формування кошторису. З поставленого завдання менеджер формує кошторис. Іноді кошторис може формуватися як на виготовлення, так і на розробку конструктиву або дизайну (якщо є така потреба).
 4. Підготовка файлів у роботу та затвердження бланку замовлення. На цьому етапі затверджуємо всі нюанси виготовлення, технічні параметри виробу, кольоровість друку, розміри, конструктиви, терміни тощо. Іноді цьому етапу передує виготовлення зразка коробки. Ми завжди рекомендуємо виготовляти прототип, тим більше, що в компанії Інтегра можливе виготовлення зразка без використання штанцформи у відносно короткий час.
 5. Виробництво та відвантаження. Готові коробочки відвантажуються з нашого цеху або доставляються до Вас будь-яким зручним способом.

Коробка Wellcom box из переплётного картона на магнитах    Подарочные коробки для сотрудников из переплётного картона

  Автоматизована лінія зі збирання коробок, набір обладнання, що дозволяє вирішувати найскладніші завдання та команда фахівців дозволить успішно реалізувати ваш проект. Запрошуємо до співпраці компанії з усієї України! Наша команда з радістю візьме участь у формуванні та пакуванні ваших корпоративних подарунків та бізнес сувенірів. 

  

НОВИНИ

09.06.2020

Встановили цифрову друкарську машину Ricoh Pro C7200X!

Новина про яку більше, немає сил мовчати! Поспішаємо поділитися з вами інформацією про те, що в лютому цього року ми встановили цифрову друкарську машину Ricoh ProTM C7200X і вже активно друкуємо на ній!

ПУБЛІКАЦІЇ

12.02.2019

Пакування для пляшок

Брендована коробка для пляшки, виконана на замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісне пакування здатне вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковку для пляшок та виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Інтегра груп.