Крафтовые пакеты: заказать изготовление крафтовых пакетов в Integra.od.ua
+38(097)629-31-80
mail: info@integra.od.ua

Ru
Ua

ГоловнаПакування Крафтові пакети

Крафтові пакети

Крафт пакети – це сучасний та екологічно чистий варіант упаковки. Пакети виготовляються зі 100% натуральної сировини, абсолютно безпечної для людей та навколишнього середовища. Компанія «Інтегра Груп» виробляє фірмові крафтові пакети різних видів та кольорів. Крафт пакети виготовляються з міцного крафтового паперу, як правило, крафт може бути бурим або вибіленим (білим). Однак крафтові пакети можуть бути і кольоровими – такі пакети виготовляються із попередньо вибіленого та пофарбованого крафтового паперу. На всі крафт-пакети можливе нанесення Вашого логотипу. Друк крафтових пакетів здійснюється за допомогою шовкотрафаретного друку та може бути нанесений як з одного, так і з двох сторін. Переглянути основні вимоги до макетів для трафаретного друку на крафті Ви можете далі за посиланням >>

Крафтові пакети можна замовити невеликими тиражами від 100 шт. (крім пакетів саше). На нашому складі є достатньо готових крафтових пакетів у певних розмірах, на які ми наносимо зображення. Терміни виробництва та ціни на такі пакети Вас приємно здивують.

Пакети з крафту – чудовий варіант для пакування органічних продуктів, продуктів харчування, одягу, взуття, ювелірних виробів, а також пакування подарунків.

Виділяють такі види крафт-пакетів:

  • Крафтові пакети з плоскими ручками;
  • Крафт-пакети з крученими ручками;
  • Крафт-пакети «на виніс» з ручками;
  • Крафт пакети «на виніс» без ручок;
  • Крафтові Пакети саше.

Крафтові пакети з плоскими ручками – цей вид пакетів може виготовлятися із міцного та вологостійкого білого або бурого крафту. Ручки пакета виконані в тому ж матеріалі, що й сам пакет. Складені втричі, додатково проклеєні, вони приклеюються з внутрішнього боку до верхнього краю пакета. Такі пакети дуже міцні та красиві. Як правило, пакет витримує до 15 кг.

Пакети з крафта з крученими ручками - ці пакети також виготовляються з вологостійкого та міцного крафта, проте ручки виконані зі скрученої паперової тасьми (шпагату). Особливий вид склеювання і самі ручки роблять пакет ще міцнішим. Максимальне навантаження таких пакетів – 15 кг. Доступні кольори: бурий, білий, бежевий, червоний, синій, малиновий, бордовий, чорний, темно-зелений, шоколадний.

Крафт пакети «на виніс» з крученими ручками - особливість цих пакетів полягає у великій глибині, що дозволяє поставити в пакет лоток з їжею або коробку з кондитерськими виробами. Ці пакети чудово підходять для ресторанів, служб доставки та магазинів кулінарії. Максимальне навантаження: 15 кг. Доступні кольори: білий, коричневий.

Пакети з крафтового паперу «на виніс» без ручок - альтернатива таким же пакетам без ручок. Ці пакети виготовляються зі 100% переробленого матеріалу. Крафт-пакет без ручок відмінно підходить для упаковки їжі з фаст-фуду, кафе, гастрономії і т.п. Бюджетніший варіант порівняно з пакетами із ручками.

Крафтові пакети «саше» - пакет саше - це, як правило, пакет, виготовлений з тонкого крафта зі спаяним дном (V-подібним) та розширеними боками. Різновидів цих пакетів безліч - пакети можуть бути різні за призначенням (для їжі або госп.товарів), можуть бути виготовлені зі стандартного або жиростійкого крафта, можуть бути з віконцем або без і т.д. Детальніше розібратися в пакетах Саше Вам допоможуть наші менеджери.

Переваг у крафтових пакетів досить багато. Ви можете замовити пакети з крафту в нашій компанії та переконатися особисто – крафтові пакети з логотипом мають привабливий зовнішній вигляд, приємні на дотик, екологічно безпечні, підкреслюють натуральність Ваших продуктів та турботу про довкілля.

Крафтові пакети – чудова альтернатива поліетиленовим пакетам. Ви можете замовити упаковку для товару або замовити крафтові пакети та еко-сумки з логотипом невеликим тиражем, а наша компанія виконає замовлення якісно та вчасно. Тому, що крафтові пакети екологічно безпечні, їх часто називають еко-пакети або еко-сумки. Зв'язатися з нами Ви зможете на сторінці Зворотнього зв'язку.

Приймаємо замовлення та здійснюємо доставку нашої продукції по всіх регіонах України.

  

НОВИНИ

09.06.2020

Встановили цифрову друкарську машину Ricoh Pro C7200X!

Новина про яку більше, немає сил мовчати! Поспішаємо поділитися з вами інформацією про те, що в лютому цього року ми встановили цифрову друкарську машину Ricoh ProTM C7200X і вже активно друкуємо на ній!

ПУБЛІКАЦІЇ

12.02.2019

Пакування для пляшок

Брендована коробка для пляшки, виконана на замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісне пакування здатне вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковку для пляшок та виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Інтегра груп.