Упаковка для вина: изготовлении картонной упаковки для вина в Integra.od.ua
+38(097)629-31-80
mail: info@integra.od.ua

Ru
Ua

ГоловнаПакування Паковання для вина

Паковання для вина

Чим ціннішим є продукт, тим більше уваги приділяється його презентації та упаковці, особливо якщо він виступає подарунком. Вино та інші алкогольні напої є такими виробами. Додаткова упаковка, наприклад, коробка для пляшок, в даному випадку не є обов'язковим елементом, але іноді може стати визначальним фактором при прийнятті рішення про купівлю, тому виробники приділяють увагу коробкам для вина не менше, ніж продукту та пляшці.

В інтернет-магазині "Інтегра Груп" представлена ​​тара для вина у широкому асортименті. Це ящики, скриньки, коробки з екологічних матеріалів. У нас великий вибір принтів та кольорів. Виготовляємо вироби на замовлення в різних кількостях.  

Організуємо доставку товару до будь-якого міста України.

Тара для вина від "Інтегра Груп"

Індивідуальне пакування для пляшки вина дозволяє вигідно виділити напій на полицях магазинів серед продукції конкурентів. Також воно є незамінним при створенні корпоративних подарункових наборів з алкоголем.

Компанія "Інтегра Груп" передбачила усі нюанси виготовлення тари для вина. Ми використовуємо лише якісні міцні матеріали від надійних виробників. За бажанням клієнта декоруємо коробки металевими деталями, сургучними печатками, шкіряними шнурками та петлями, благородними тканинами (шовк, оксамит, атлас та ін.).

При замовленні коробок для вина в "Інтегра Груп" ви отримуєте наступні переваги:

 • будь-які партії товару будуть виготовлені точно в термін;
 • виробництво здійснюється на нашому власному устаткуванні, що дає змогу уникнути націнок;
 • виконуємо повний спектр робіт - від розробки дизайну та макета до випуску.

Матеріали для виробництва

Паковання для вина в Україні може виготовлятися з різних матеріалів, ми використовуємо лише екологічні:

 • Звичайний картон. Папір високої густини з рослинних волокон. Забарвлюється у будь-які кольори. Підходить для нанесення кольорового друку різними способами.
 • Палітурний картон. Має сірий чи коричневий колір. Має високі характеристики міцності, стійкий до зламу і розриву.
 • Мікрогофра. Багатошаровий матеріал із високою міцністю, добре зберігає форму при навантаженнях. Коробка для пляшки вина із мікрогофри захищає вміст від поштовхів та ударів.
 • Фанера. Один із найкращих варіантів для виготовлення тари для алкогольних напоїв. Вона легка, міцна, не містить токсичних клейових складів, має приємний аромат деревини. Фанера надійно захищає скляні пляшки від пошкоджень під час транспортування.
 • Дерево. Дорогий і благородний матеріал із гарною структурою. Підходить для елітних сортів вина, коньяку, шампанського, віскі. Ми використовуємо вільху, але за бажанням замовника можемо замінити її іншою деревиною або запропонувати поєднання кількох видів одночасно.

Види продукції

У нашому інтернет-магазині можна купити упаковку для вина різних видів:

 • коробки (палітурні, самозбірні висічені і на магнітах тощо);
 • дерев'яні скриньки (забарвлені та з натуральної необробленої деревини);
 • ящики з ручками, кришками, рухомими деталями;
 • пенали з одним чи кількома відділеннями.

Брендування

Наносимо логотипи, малюнки, написи на коробки вина, виготовлені з будь-яких матеріалів. Можемо надрукувати етикетки для алкогольних напоїв із оригінальним дизайном.

Брендування виконується такими способами:

 • УФ-друк;
 • шовкографія;
 • лазерне гравіювання;
 • тиснення срібною і золотою фольгою.

Упаковку для вина купити з готовим брендуванням не можна, але ми швидко виготовимо її на замовлення, виконавши всі вимоги.

Особливості виробництва тари для алкоголю

Для виготовлення коробки певної форми необхідна штанцформа. Це спеціальний ніж, який можна використовувати для вирубування 30 тис. виробів. За 15 років роботи у нас зібралося безліч штанцформ, тому в більшості випадків не потрібно робити нову, що суттєво економить бюджет.


У деяких випадках без нового ножа не обійтись. Перед виготовленням партії упаковки для вина з індивідуальною формою та дизайном ми робимо зразок та надаємо замовнику для тестування. Це робиться без замовлення дорогої штанцформи, оскільки параметри виробу можуть уточнюватися. Штанцформа буде виготовлена ​​лише після затвердження прототипу коробки для вина.

Переваги нашої продукції

Тара для пляшок з алкоголем від "Інтегра Груп" має безліч переваг:

 • яскравий повнокольоровий друк на всіх видах поверхні;
 • дерев'яні та фанерні деталі ретельно відкалібровані та відшліфовані;
 • можливі будь-які види обробки тари для вина: ламінація, промислове фарбування, тонування та ін;
 • матеріали, що використовуються для створення тари, повністю нешкідливі для навколишнього середовища та можуть підлягати вторинній переробці.

Коробки для вина купити у нас можна за невисокою ціною завдяки власному виробництву, на якому використовується найсучасніше високотехнологічне обладнання.

Зберігання сировини для виробництва виробів здійснюється на наших складах в Одесі з дотриманням оптимальної температури та вологості.

Як замовити

На думку клієнтів, ми виготовляємо одні з найкращих коробок для вина в Україні. Щоб ви змогли в цьому переконатися, відправимо прототипи тари, виготовлені за вашими розмірами та дизайном.

Щоб придбати картонну, дерев'яну, фанерну упаковку для вина, зв'яжіться з нами:

- по телефону: +38 (097) 629 31 80;
- по e-mail: info@integra.od.ua.

  

НОВИНИ

09.06.2020

Встановили цифрову друкарську машину Ricoh Pro C7200X!

Новина про яку більше, немає сил мовчати! Поспішаємо поділитися з вами інформацією про те, що в лютому цього року ми встановили цифрову друкарську машину Ricoh ProTM C7200X і вже активно друкуємо на ній!

ПУБЛІКАЦІЇ

12.02.2019

Пакування для пляшок

Брендована коробка для пляшки, виконана на замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісне пакування здатне вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковку для пляшок та виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Інтегра груп.