Упаковка для продукции: заказать упаковку для демонстрации продукции оптом в Integra.od.ua
+38(097)629-31-80
mail: info@integra.od.ua

Ru
Ua

ГоловнаПакування Заказать коробки для образцов продукции от производителя

Паковання для зразків продукції

Каталоги із зразками продукції стали невід'ємними супутниками всіх, хто має справу з виробництвом та продажем тканин, плитки, декоративних штукатурок, стільниць, косметики, медичних аксесуарів та препаратів, профілів, картонів, різної фурнітури тощо. Адже це зручне рішення, яке наочно демонструє весь асортимент продукції, структурує її, показує основні характеристики та параметри виробів, а також допомагає споживачеві вибрати потрібне рішення.

Замовити коробки для зразків продукції

Упаковка для зразків продукції добре бере на себе ці функції. Дозволяє компактно та наочно уявити покупцеві товар, підкреслити його особливості, а також надати необхідну інформацію про продукт та його властивості. Упаковки із зразками продукції часто використовуються у шоу-румах та демонстраційних залах, виставках та презентаціях, а також при особистих контактах.

Компанія Інтегра пропонує рішення у тому, щоб замовити упаковку для зразків продукції було дуже просто. У нас надається повний перелік послуг – від розробки дизайну та конструктиву упаковки до його виробництва та відвантаження замовнику. Конструктив у цьому вигляді коробок грає вирішальну роль, адже дуже важливо розмістити всі зразки наочно, при цьому раціонально використовуючи весь простір упаковки.

Коробка чемодан с лентами     Коробка для образцов продукции

Як правило, для кожного продукту розробляється та проводиться індивідуальне рішення щодо упаковки зразків залежно від його особливостей. Це можуть бути і папки-сегрегатори, в які вставляються сторінки з ложементами для подальшого перегортання, і палітурні коробки на магнітах, і картонні валізи з пластиковими ручками для зручності транспортування тощо. Всі конструкції дуже різні і мають свої переваги та особливості, проте слід виділити загальні характеристики, якими зазвичай мають презентери для зразків продукції:

  • Через те, що зразки у всіх різні та різні особливості продукту, то упаковки для зразків – це, як правило, індивідуальні та складні роботи, що потребують особливої ​​підготовки та розробки;
  • Наявність ложементів та фіксаторів;
  • Стійкі та жорсткі конструкції, що вміщують у собі досить важкі вироби;
  • Ергономічні та компактні конструкції, що розміщують велику кількість зразків та різних елементів;
  • Можливість комплектації презентерів у серії.

Презентер из переплётного картона     Презентер с ручкой на липучках

Картонні папки для зразків та рекламні портфелі

Оскільки всі вироби дуже різні та не схожі один на одного, класифікувати упаковку для зразків продукції досить складно. Але все ж таки зарекомендовані конструкції та загальні тематики є. Варто виділити такі типи упаковки для зразків:

  • Коробка чемодан або коробка-портфель з ручкою. Найбільш поширений вид презентерів та коробок для зразків. Картонний портфель з ручкою є жорсткою коробкою, яка схожа зовні на валізу і оснащена ручкою для зручності транспортування і перенесення. Як правило, подібні промо портфелі закриваються за допомогою магнітів або липучок, а ручка виконана з пластику, шкіри або текстильних стрічок і шнурів. В основі презентерів – палітурний картон, який кашується (обклеюється) дизайнерськими паперами, ламінованим крейдованим папером, шкірозамінником і т.п. При цьому коробки-валізи можуть бути повнокольоровими, з печаткою в 1-2 кольори, тисненням, вибірковим УФ лаком, конгревом.

Картонный портфель с ручкой     Картонная коробка чемодан с ручкой

  • Класичні палітурні коробки з магнітними кріпленнями або кришка-дно. Найбільш традиційні коробки для зберігання зразків - самозбірні або готові об'ємні, що фіксуються за допомогою вбудованих магнітних тримачів або кришки. Такий вид презентерів зазвичай комплектується ложементами, які дозволяють зафіксувати та розмістити зразки продукції. Ложементи укладаються в один шар або декілька, залежно від того, скільки зразків слід розмістити в коробці.
  • Кашовані папки для зразків продукції/папки-сегрегатори – оптимальне рішення, коли необхідно об'єднати відразу кілька підкладок із зразками в одному флаконі. Для кріплень внутрішніх вставок зазвичай використовуються кільцеві механізми, які дозволяють легко замінювати інформацію в папці. У компанії Інтегра також можна замовити палітурні папки з логотипом компанії або виконані в корпоративних кольорах. В основі рекламних папок – жорсткий палітурний картон, який кашується або дизайнерськими паперами, або крейдованими паперами з ламінацією.

Кашированная папка с кольцевым механизмом     Фирменная папка для образцов продукции

  • Хангери для зразків – спеціальні кріплення з картону чи пластику, які використовуються для демонстрації зразків колекцій тканин, шпалер, шкірозамінника тощо. Хангери оснащені металевим гачком для підвішування. Найбільш презентабельний вид тримачів виконаний з палітурного картону з кашуванням, який дозволяє використовувати такі способи декорації, як тиснення, вибіркове УФ-лакування, друк спеціальними видами фарб і т.д. Однак і пластикові обгортки широко поширені на ринку. Виготовляються із міцних та стійких до пошкоджень пластиків. Існує безліч аксесуарів для обробки хангерів - металеві і пластикові болти, заклепки, кнопки, куточки і т.д.
  • Диспенсери та підставки – виконуються з палітурного або мікрогофрокартону з кашуванням спеціальними видами паперів. Даний вид продукції може служити як для демонстрації зразків, так і для їх реалізації на точках продажів.

Переплётные папки на кольцевых механизмах     Производство папок сегрегаторов

Для виготовлення презентерів в основному використовуються палітурний картон та мікрогофра, рідше пластик та дерево/фанера. Але який би матеріал Ви не вибрали, можете бути впевнені в якості та функціональності упаковки для зразків від компанії Інтегра.

  

НОВИНИ

09.06.2020

Встановили цифрову друкарську машину Ricoh Pro C7200X!

Новина про яку більше, немає сил мовчати! Поспішаємо поділитися з вами інформацією про те, що в лютому цього року ми встановили цифрову друкарську машину Ricoh ProTM C7200X і вже активно друкуємо на ній!

ПУБЛІКАЦІЇ

12.02.2019

Пакування для пляшок

Брендована коробка для пляшки, виконана на замовлення, робить товар ексклюзивним і затребуваним. Крім того, якісне пакування здатне вирішити безліч нагальних питань. Про те, як створити якісну авторську упаковку для пляшок та виділити товар серед сотень схожих, знають у компанії Інтегра груп.